باشگاه ورزشهای هوایی پارا (کلودبیس)

ورکشاپ آموزش پاراگلایدر

مفتخریم که امسال نیز در ادامه ی سری ورکشاپ های تخصصی باشگاه پروازی پارا ( کلودبیس ) با چهره های نام آشنای دنیای پاراگلایدینگ ، ورکشاپی تخصصی با حضور پال تاکاچ ، خلبان، مربی و قهرمان مشهور دنیای آکرو و مسافت برای جامعه ی پاراگلایدینگ کشور برگزار نماییم.

در طی حضور آقای پالتاکاچ، باشگاه کلودبیس،  ورکشاپهای مجزایی را در جهت بهره مندی حداکثری جامعه ی پاراگلایدینگ کشور برای خلبانان و مربیان این رشته ی ورزشی در کشور در نظر گرفته است.

 

1. ورکشاپ جامع تهران با رویکرد اصلی پرواز مسابقه ایی و رشته ی Hike & Fly

این ورکشاپ با رویکرد اصلی پرواز در مسابقات پاراگلایدینگ و رشته ی ورزشی کوهنوردی و پرواز برای تمامی خلبانان و مربیان گرامی برگزار خواهد شد.

این ورکشاپ در طی دو سانس صبح و عصر برگزار میگردد.  برای تمامی افرادی که در این ورکشاپ ثبت نام نموده اند امکانات پذیرایی نیز تدارک دیده شده است.

تاریخ و زمان برگزاری : 27 مهر ماه  از ساعت 10 صبح الی 16 بعد از ظهر ( بازه ی زمانی 12 الی 13 جهت استراحت و پذیرایی در نظر گرفته شده است)

محل برگزاری : تهران ،مجموعه ی ایرانمال ، سالن های سینمایی،طبقه ی G3

هزینه های ورکشاپ: مبلغ ورودی ورکشاپ دوره دو سانسه در تهران 110 یورو میباشد که باشگاه کلودبیس به عنوان برگزارکننده و اسپانسر نصف مبلغ فوق را برای هر خلبان و شرکت کننده در این دوره آموزشی،متقبل شده است.

نحوه ی ثبت نام ورکشاپ جامع تهران:

 

برای ثبت نام و پرداخت مبلغ ورودی ، بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید

قبل از کلیک حتما VPN گوشی خود را خاموش کنید !

 

 

2. ورکشاپ تخصصی با رویکرد پرواز مسافت و Hike & Fly در شیراز.

باشگاه کلودبیس با همکاری باشگاه ی کلودبیس شیراز و میانکتل ، یک سانس ورکشاپ تخصصی پرواز مسافت و کوهنوردی و پرواز را برای دسترسی بهتر خلبانان این استان و استان های جنوبی کشور در شهر شیراز در نظر گرفته است.

تاریخ و زمان برگزاری : 28 مهرماه، راس ساعت  17 الی 20
محل برگزاری : شیراز ( محل دقیق بزودی اطلاع رسانی میگردد)

نحوه ی ثبت نام ورکشاپ شیراز :

لینک ثبت نام و اطلاعات تکمیلی این ورکشاپ بزودی در همین صفحه بارگذاری میگردد.

مشخصات
شرکت کنندگان
ثبت نام
شرایط و ضوابط
نتایج