تورهای پروازی – Paragliding Tours

مسلما یکی از شاخص های مهم یادگیری علم پرواز ، کسب دانش شناخت شرایط پروازی متفاوت ، اعم از شرایط مختلف جغرفیایی ، آب و هوای و … است که به واسطه ی پرواز در سایت های پروازی متفاوات با شرایط متفاوت بدست خواهد آمد.

 

در الگوی آموزشی کلودبیس ، تورهای پروازی همیشه در جایگاه بسیار مهمی به منظور توسعه ی علمی و تجربی پرواز هنرجوها در این باشگاه تعریف شده است و در طی سالیان گذشته همواره سعی بر ثبات برگزاری تورها و اردوهای آموزشی در سایت های پروازی اقصی نقاط کشور را داشته ایم.

 

در اردوهای پروازی کلودبیس ، هنرجوها علاوه بر لمس حس زیبای پرواز در نقاط مختلف کشور، با پرواز همراه و تحت نظر اساتید خلبان این رشته، و همچنی با حضور در ورکشاپ های عملی و تئوری در حین اردو ، دانش و فن پروازی خود را توسعه میبخشند.

 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider
کلیپ هایی از پرواز در اردوهای پروازی کلودبیس در سایت های پروازی اقصی نقاط کشور عزیزمان :

تورهای پروازی

مسابقه آموزشی گنو 2020

مسابقه ی گنو را میتوان رویدادی متمایز با رویکردی متفاوت در برگزاری رقابتی آموزشی دانست که با رعایت حداکثری استانداردهای جهانی، بستری مناسب را جهت کسب دانش پروازی، آموزش و تجربه، برای خلبانان عزیز کشور مهیا نمود.   در این رویداد نزدیک به 90 خلبان از اقصی نقاط کشور...
ادامه مطلب

پرواز کلودبیسی ها در خوزستان زیبا

اردوی پروازی کوتاه کلودبیس در استان خوزستان یک دقیقه از پرواز کلودبیسی ها در سایت زیبای کوه مونگار با ارتفاع تقریبی 1500 متر از سطح دریا و در آسمانی رویایی خلبانان در فیلم : سهیل باریکانی و امین احمد سومالی
ادامه مطلب